Technologie

Šperky SILVER CAT jsou zhotoveny ze stříbra 925/1000, osazeny jiskřivými kubickými zirkony, sladkovodními perlami, syntetickými kameny a na barevné tóny je použit smalt. Samozřejmostí je finální rhodiová úprava, díky které získává stříbro stejné vlastnosti jako bílé zlato tj. odolává oxidaci a nečerná. Další povrchovou úpravou je zlacení.

Kvalita zpracování snese ta nejpřísnější kritéria špičkového řemesla. Každý šperk je podroben velmi přísné kontrole, aby odpovídal komfortnímu nošení a požadavkům zákaznic.

Prstýnky jsou z pravidla k dispozici v sudých velikostech od 52 do 60. Šperky jsou uloženy v originální krabičce SILVER CAT.

Jedinečnost značky SILVER CAT podtrhuje skutečnost přidělení ochranné známky Úřadem průmyslového vlastnictví České republiky.

Společnost AVIKO TIME s.r.o. je registrována na Českém puncovním úřadu a ručí za pravost šperku svou odpovědnostní značkou na každém výrobku SILVER CAT. Děkujeme, že jste zvolili naši značku šperků a tak jste s námi přispěli Centru Paraple, které poskytuje profesionální služby lidem na vozíku. SILVER CAT – Šperky zakoupené srdcem!

Kompletní nabídku šperků Silver Cat
najdete na webu exclusivetime.cz

Česká značka

Tradice od roku 2015

Klientský servis

Kvalita zpracování