O nás

Značka Silver Cat vznikla začátkem roku 2015 a dne 12. 8. 2015 byla včetně loga registrována na Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. Za motto jsme si zvolili slogan: „Každá žena chce být krásná, chce být kočka. A protože naše šperky jsou stříbrné, tak stříbrná kočka, tedy SILVER CAT“.

V září 2016 byl vydán první katalog s reprezentativním výběrem několika šperků z naší široké kolekce.

V roce 2017 jsme dali značce jasný směr, katalog byl rozšířen o fotky žen a dívek různých profesí i věku.

V roce 2018 jsme značku posunuli ještě dále. jsme značku posunuli ještě dále. Přáli jsme si, aby šperk nedělal radost jen ženě, dívce, která si šperk koupí nebo jej dostane darem, ale aby obohatil i ty, kteří v životě neměli tolik štěstí. Vzniká partnerství s Centrem Paraple, které poskytuje profesionální služby lidem na vozíku. Při této příležitosti jsme vytvořit limitovanou edici náhrdelníku s logem Silver Cat, který symbolizuje naše partnerství s Centrem Paraple.

Rok poté (2019) jsme se rozhodli, že část zisku z prodeje každého šperku bude věnována Centru Paraple, které slaví od svého založení již 25 let. Motto měníme na:„Silver Cat – šperky zakoupené srdcem“.

V roce 2020 nás všechny výrazně ovlivnila pandemie Covid 19, a o to složitější doba nastala pro vozíčkáře. Jsme přesvědčeni, že právě v této době bychom si měli navzájem pomáhat, a proto si moc vážíme toho, pokud zákazníci zvolí značku Silver Cat, jejímž prostřednictvím budeme i nadále přispívat k činnosti Centra Paraple. Motto „Šperky zakoupené srdcem“ tak získává další rozměr, který chceme spolu s vámi sdílet a posouvat dál.

Křest katalogu Silver Cat v prodejně Exclusive Time za účasti Eriky, klientky Centra Paraple a jejich pracovníků