Jak to funguje?

Je to velmi snadné!

Stačí 5 jednoduchých kroků!

Krok 1 – Objednáte si na našich stránkách Focení Novorozenců, Focení Miminek, Dětské a Rodinné focení, Focení Venku, Těhotenské FoceníFocení Portrétů nebo nás kontaktujte přímo. Společně vybereme termín, který bude pro Vás nejlepší, a ten zamluvíme. Abychom Vám vyšli vstříc, pracujeme nejen v pracovní dny, ale také v sobotu.

Krok 2 – Doporučujeme si předem pročíst Informace o Focení Novorozenců a Miminek, o Dětském a Rodinném Focení, o Těhotenském Focení, o Focení Portrétů a Glamour. Zamyslete se nad tím, na jakém pozadí byste se nejraději nechali vyfotit. Jaký byste chtěli dát fotkám tón nebo téma? Pokud potřebujete vizážistu, dejte nám vědět předem. Pak už jen zbývá vybrat, co na sebe.

Krok 3 – V dohodnutém čase přijedete buďto k nám do studia nebo na jiné místo, kde má focení probíhat. Během několika hodin Vás nafotíme z různých úhlů pohledu a na různém pozadí. Focení může případně předcházet líčení.

Krok 4 – Do dvou až tří dnů po fotografování Vám zašleme všechny snímky, abyste si z nich mohli vybrat ty, které se Vám líbí nejvíce. Pokud chcete, můžeme nejlepší snímky vybrat za Vás, za tuto službu se nic neplatí. U vybraných snímků pak zaretušujeme, co bude potřeba.

Krok 5 – Za 18 až 21 dnů od focení obdržíte hotové fotografie na DVD nebo si je stáhnete přes internet. Pokud jste si objednali tištěné fotografie, je třeba počítat se 2 nebo 3 dny navíc.

A to je všechno :)